Машинка закаткова автомат із підшипником ВЕЗ "Люкс" Вінниця. Оригінал
Код товару: 236
Машинка закаткова автомат з підшипником "ВЕЗ" г Вінниця. Конструктивно машинка аналогічна відомій машинці виробництва часів СРСР. У процесі закриття банки закатковий ключ робить 12 обертів за годинниковою стрілкою або на оберт. Дуже легкий і практичний у використанні закатковий ключ. Аналогів більше немає.


І, звісно, найкраще один раз побачити, ніж 100 разів почути.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Кількість ручок | 1 |
| Виробник | ВЕЗ |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип закаточної машинки | Автомат |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка








